od 95 /noc

Przyjazd
19 Paź 2021
Wyjazd
20 Paź 2021
Sprawdź dostępność Bon podarunkowy

Masaże Ręczne

Masaż klasyczny całego ciała 

To najpopularniejsza forma masażu a jego elementy wykorzystywane są w wielu innych technikach zarówno relaksacyjnych jak i leczniczych. Masaż klasyczny zwiększa przepływ krwi w naczyniach włosowatych, dzięki czemu substancje odżywcze w większej ilości trafiają do naszego organizmu, szybciej też pozbywamy się toksyn. Ten masaż doskonale działa na nasz układ nerwowy. Uspokaja lub pobudza. Przyspiesza proces spalania, zwiększa elastyczność mięśni i stawów, poprawia nastrój i działa dobroczynnie na skórę usuwając martwy naskórek- co pozwala ją ujędrnić.

55 min - 135 zł      30 min - 79 zł          kup zabieg

Masaż relaksacyjny

Jest jedną z form masażu, której celem jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej przez odprężenie ciała i umysłu, zniwelowanie skutków zmęczenia i stresu. Oddziałuje na tkankę łączną, tłuszczową, skórę, mięśnie, zakończenia nerwowe, układ krwionośny, limfatyczny oraz na umysł i emocje. Dzięki temu masażowi opada poziom stresu, nabieramy dystansu do codziennych spraw i problemów.

55 min - 150 zł      30 min - 90 zł          kup zabieg

Masaż częściowy (kręgosłup, ręce, nogi) 

Działa przeciwbólowo, regeneruje mięśnie, uaktywnia przepływ limfy. Eliminuje napięcia skumulowane w poszczególnych chorych, nadwyrężonych lub osłabionych częściach ciała dotkniętych przez ból. Doskonały po dniu spędzonym w górach lub na nartach. 
Do tej kategorii zaliczamy też masaż kontralateralny- czyli masaż wykonywany na odpowiedniej części kończyny zdrowej w stosunku do części kończyny chorej. Masaż ten przeprowadza się we wszystkich przypadkach w których niemożliwe jest masowanie kończyny chorej (z powodu złamania, ran, oparzeń).To mocny masaż na granicy bólu. Dzięki niemu można przyspieszyć zrost kostny o nawet 2 tygodnie i zapobiec zmianom wynikającym z długiego unieruchomienia.

30 min - 80 zł          kup zabieg

Masaż bańką chińską

Stosowanie baniek w medycynie naturalnej jest przynajmniej tak stare jak stara jest chińska medycyna, która liczy sobie 3000 lat. W tradycji chińskiej stawianie baniek w punktach akupunkturowych stosowane jest do leczenia wielu poważnych dolegliwości.
Masaż bańką chińską polega na stworzeniu podciśnienia, które doprowadza do wciągnięcia skóry do bańki. Wytworzone podciśnienie działa mechanicznie na skórę drażniąc zakończenia nerwowe. W następstwie podrażnienia skóry dochodzi do poprawy zakłóconej czynności narządu wewnętrznego związanego ze strefą skóry po której prowadzi się bańkę. Zabieg jest bolesny na brzuchu i nogach ale bardzo skutecznie redukuje cellulit i przyspiesza procesy spalania tkanki tłuszczowej.

30 min - 100 zł          kup zabieg

Drenaż limfatyczny

Oddziałuje na układ limfatyczny, który między innymi ma za zadanie redukcję obrzęków. Węzły chłonne pełnią w organizmie funkcje odpornościowe i odgrywają poważną rolę w transporcie płynu limfatycznego. U osoby zdrowej znaczna część limfy doprowadzonej do węzłów chłonnych wchłania się. W sytuacji chorobowej może dojśc do zastojów limfy, co doprowadza do obrzęku limfatycznego. Występuje najczęściej w wyniku uszkodzenia naczyń lub węzłów chłonnych spowodowanego chorobą nowotworową, radioterapią lub zabiegami operacyjnymi.

55 min - 150 zł      30 min - 90 zł          kup zabieg

Masaż z aromaterapią

Masaż relaksacyjny z wykorzystaniem naturalnych olejków eterycznych, które delikatnie pieszczą zmysły, niwelują stres i ogólne napięcie organizmu. Masaż ten pozwala całkowicie się odprężyć i uspokoić zszargane nerwy.

55 min - 165 zł      30 min - 100 zł         kup zabieg

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij